Pożegnianie Oli Krzyżanek...

olakW sobotę, 25 listopada 2017 roku, na grodziskim cmentarzu, pożegnaliśmy człowieka pełnego wewnętrznego ciepła, kochającą swą pracę nauczycielkę, świetnego wychowawcę młodzieży, kompetentnego współpracownika,  serdeczną koleżankę. Aleksandra Krzyżanek, nauczyciel dyplomowany, germanista i informatyk, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Grodzisku Wielkopolskim pracowała od 2000 roku. Liczne nagrody dyrektora szkoły i nagroda starosty powiatu, uznanie uczniów dobitnie świadczą o jej profesjonalizmie i oddaniu pracy.                           
Trudno dziś skreślić nawet kilka słów w tak smutnej dla nas chwili. Kiedy śmierć zbiera swoje żniwo w czas, nie podoba się to nam, ale wiemy, że każde życie ma swój kres i, choć z ogromnym żalem, godzimy się na jej przyjście. Kiedy jednak śmierć się myli i zabiera nam kogoś, kto dopiero półmetka dobiegał, buntujemy się przeciw jej decyzjom i nie zgadzamy się z jej wyrokiem.
Olu, zatroskani Twoją chorobą liczyliśmy na Twój powrót. Ty, otwarta na każde nowe wyzwanie, temu jednemu nie podołałaś. Odeszłaś cicho nie licząc się z naszym zdaniem. Pochylamy głowy nad pustką, którą po sobie zostawiłaś. Smutno teraz bez Ciebie.    Byłaś mądrym i  dobrym człowiekiem. Dziękujemy za wspólne lata pracy; dziękujemy za zawsze pogodne i życzliwe usposobienie, za Twój uśmiech i optymizm; dziękujemy za wspólne lekcje, konkursy i olimpiady języka niemieckiego, za wspólne rozmowy, wycieczki. Taką Cię zachowamy w naszej  pamięci. „Wieczność umarłych tak długo trwa, jak długo pamięcią się im płaci”
Uczniowie, Nauczyciele, Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Grodzisku Wielkopolskim

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj:675
Wczoraj:1465
W tygodniu:5494
W miesiącu:20470
Od 02/2008r.2540665

Twoje IP: 34.203.225.78 czwartek, 13, grudzień 2018 10:18

Goście: 24 gości online