Wyniki gry miejskiej „10 stacji na XXX-lecie Szkoły”

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników naszej gry podajemy jeszcze gorące wyniki:

I miejsce zdobyła drużyna klasy IVL w składzie:

  • Dominik Pecold – Lider
  • Adrian Jankowski
  • Dagmara Silska
  • Michał Halasz

II miejsce zdobyła drużyna klasy IIIB w składzie:

  • Krystian Lasocki – Lider
  • Marek Bączkiewicz
  • Marcin Noski
  • Marceli Rogoziński

III miejsce zdobyła drużyna klasy IVR w składzie:

  • Anita Bresz – Lider
  • Kamila Ratajszczak
  • Karolina Necel
  • Dawid Frąckowiak

IV miejsce zdobyła drużyna klasy IM w składzie:

  • Szymon Mortka - Lider
  • Bartosz Dudek
  • Jakub Szajek
  • Wiktoria Otto

V miejsce zdobyła drużyna klasy IIB (i reszta) w składzie:

  • Elwira Tomaszewska – Lider
  • Paulina Jujka
  • Alicja Kokocińska
  • Maciej Zajdowicz

VI miejsce zdobyła drużyna klasy IIIM w składzie:

  • Norbert Modystach - Lider
  • Jakub Urbaniak
  • Ernest Kubiak
  • Jakub Ejchost

VII miejsce zdobyła drużyna klasy IIA w składzie:

  • Paulina Pauch – Lider
  • Julia Stachowska
  • Paulina Ruciak
  • Piotr Leśniczak

VIII miejsce zdobyła drużyna klasy IIIC w składzie:

  • Mateusz Prusak – Lider
  • Mikołaj Mejza
  • Jakub Rabiega
  • Mateusz Staśkowiak

IX miejsce zdobyła drużyna klasy IIG w składzie:

  • Karolina Nowak – Lider
  • Danuta Szczeszek
  • Kinga Mendel
  • Marta Kistowska

X miejsce zdobyła drużyna klasy I G w składzie:

  • Zuzanna Suszka – Lider
  • Sandra Borowiak
  • Daria Drgas
  • Wiktoria Pietrzak

XI miejsce zdobyła drużyna klasy I cz w składzie:

  • Kacper Tomaszewski - Lider
  • Kacper Zarabski
  • Bartosz Marach
  • Dawid Juchacz

Drużyna klasy IIIA w składzie:

  • Przemysław Fuczko - Lider
  • Emanuel Jankowiak
  • Jakub Wróbel
  • Nikodem Wlekły

–do gry nie przystąpiła!

 

Zwycięzcom gratulujemy!

Już niebawem zapowiedziane wywiady z uczestnikami naszej GRY.