Biuro Praca dla Absolwenta na Targach Pracy

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

NA20150504 01W Grodziskiej Hali Sportowej odbyły się 16 kwietnia 2015r. Targi Pracy organizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim. Miały one na celu zapoznanie osób bezrobotnych z ofertami pracy, przedsiębiorców powiatu grodziskiego i okolicznych firm.

Na Targach Pracy zaprezentowało się wiele firm z branży spożywczej, kosmetycznej, remontowo-budowalnej jak i edukacyjnej. W tej ostatniej dziedzinie znalazło się Centrum Kształcenia dla Dorosłych w Grodzisku Wielkopolskim oraz biuro Praca dla Absolwenta działające przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. E. Kwiatkowskiego w Grodzisku Wielkopolskim. Biuro ma przede wszystkim na uwadze pomagać Absolwentom w poszukiwaniu miejsc pracy. Targi te, okazały się doskonałym sposobem rozszerzenia kontaktów z firmami wielobranżowymi.
Wśród uczestników  dużym zainteresowaniem cieszyły się Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe, organizowane przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalny w Grodzisku Wielkopolskim, z zakresu  R.3. – prowadzenie produkcji rolniczej  oraz M.19. – użytkowania obrabiarek skrawających.  Po spełnieniu określonych wymogów można nawet  po 1,5 roku nauki uzyskać tytuł technika rolnika lub technika mechanika.

Zainteresowanych zapraszam na strony Szkoły: www.zsp-grodzisk.net oraz www.zsp.kotowo.pl.
Przedstawiając, na Targach Pracy, szeroką gamę firm dano możliwość osobom poszukującym pracy wyboru oferty i rozmowy z potencjalnym pracodawcą.

Agnieszka Nowakowska